قوانین و مقررات

توجه:
* پاسخ های موجود در سایت توسط کاربران سایت ثبت می شود، سایت سوال و جواب هیچ مسئولیتی در قبال صحت و محتوی پاسخ ها ندارد، هرچند تا حد امکان نظارت بر محتوی آنها صورت می گیرد
* لازم به ذکر است الفاظ رکیک و نامناسب به صورت اتوماتیک فیلتر می گردد و استفاده کننده ی آن از سیستم حذف و از فعالیت مجدد او جلوگیری میگردد
* تمام فعالیت های کاربران در سامانه همواره در حال ثبت است و هرگونه عمل غیر قانونی به وسیله پلیس محترم فتا پیگیری می گردد.
-استفاده از این سایت تابع شرایط و مقرراتی است که در زیر اعلام می شود. لطفاً این شرایط و مقررات را قبل از استفاده از سایت به دقت مطالعه فرمایید.
این شرایط، تمام بازدیدهایی که در حال و آینده از وب سایت به عمل خواهد آمد را در بر می گیرد. در هر زمان ممکن است در این مقررات تجدید نظر شده و بروز شوند. شایسته است این صفحه را هرچند وقت یکبار برای اطلاع از تغییرات اعمال شده بازبینی نمایید.
* تقاضا می شود در صورت عدم توافق با شرایط و مقررات، از این وب سایت استفاده نفرمایید.
* این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران و قوانین بین المللی است.
* لذا هرگونه فعالیت که برخلاف قوانین جمهوری اسلامی و یا قوانین بین المللی استفاده از میزبانی محتوای دیجیتال باشد (مانند نقض قانون کپی رایت، معرفی Crack، انتشار اسپم و … ) در این سایت، ممنوع است و مدیریت سایت حق برخورد با این موارد را برای خود محفوظ می دارد.

-حق کپی کردن تمامی مطالب منتشر شده در این سایت منحصر به نویسنده‌ی آن مطلب و مدیریت سایت است
مدیریت سایت تلاش می‌کند که اطلاعات صحیح و آزموده شده ای را در این سایت منتشر شود؛ تمامی مطالب قبل از انتشار از نظر عدم مغایرت با قوانین جمهوری اسلامی و شئونات اسلامی بررسی می شود. مسئولیت محتوایی که از منابع بیرونی باز نشرمی شود برعهده ی نویسنده ی مطالب است.

--اجرای حملات علیه امنیت سرور، امنیت کاربران سایت، امنیت اطلاعات موجود بر روی سایت و سرور، و یا حملات DOS و DDOS در مقابل سرور میزبان این سایت ممنوع بوده، مدیریت این سایت با این موارد برخورد خواهد کرد و حق هرگونه برخورد قانونی و برخورد شخصی با فرد خاطی را برای خود محفوظ می‌دارد. همچنین IP های حمله کننده مسدود خواهند شد و برای پیگیری به مراجع ذی‌صلاح و یا به صورت عمومی اعلام خواهند شد.

در راستای خدمت رسانی به کاربران و ایجاد تسهیلات، در وب سایت لینک هایی را به سایر سایت ها گنجانده ایم. این سایت ها تحت مالکیت و اداره طرف سوم بوده و هیچ مسئولیتی در قبال در دسترس بودن آنها یا مضامین و محتوای آنها نداریم. گنجاندن لینک به سایت های طرف سوم به این وب سایت، به معنی تأیید آن سایت یا مالک آن، یا هرگونه نسبتی بین ما و طرف سوم میزبان سایت نمی باشد.

در صورتی که مطلبی را در سایت ارسال می‌کنید (ارسال دیدگاه و نظرسنجی، ارسال محتوای قابل نشر در وبسایت، پاسخ گویی به موضوعات و …)، موظف به رعایت قوانین زیر (علاوه بر قوانین قبلی) هستید:
* تمامی نظرات و محتوای قابل نشر پیش از نشر بررسی می شود. ارسال مطلبی که برخلاف قوانین جمهوری اسلامی و یا قوانین بین المللی استفاده از میزبانی محتوای دیجیتال باشد ممنوع است.
* ارسال هرگونه مطلب اسپم و مطالب فاقد مفهوم و یا بار علمی، اکیدا ممنوع می‌باشد.
* ارسال مطالب توهین آمیز و یا تمسخر و سایر مسائل خارج از ادب و نزاکت ممنوع می‌باشد.
* ارسال مطالبی که از سایت‌ها و منابع دیگر (مانند مجلات و غیره) کپی شده باشد، فقط با رضایت صاحب اثر (معرفی منبع یا روش دیگری که رضایت صاحب اثر را همراه داشته باشد) ممکن است و خلاف آن ممنوع می‌باشد.
* ارسال هرگونه مطالب تبلیغاتی فقط توسط مدیریت سایت مجاز است و مطالب و محتوای تبلیغاتی ارسال شده توسط دیگران پذیرفته شده نیست.
به سوال و جواب خوش آمدید, مکانی برای پرسش سوال و دریافت پاسخ از دیگر کاربران این مجموعه.

@مدیر

محبوب ترین برچسب ها

فیلم موبایل گوشی بازیگر فیسبوک دبستان ریاضی آپدیت اندروید غذا معنی درسی تلگرام کارگردان بهترین دیپلم ماشین اینترنت اینستاگرام برنامه مراکز'ذیصلاح سیم کارت برق خودرو گوگل پلاس گوگل طریقه ی درست کردن الکترونیک کارت گرافیک ساختن یک ماشین سریع ترین حیوان فضای مجازی پیامرسان ایمیل الکل لپ تاب کامپیوتر کودک معماری اطلاعات کره ی زمین رهای از غم زندگی قیمت گرمی طلا درمان رفع سردرد هواوی درد کمر درمان خواص شلغم سوخت قطار فیل آب زیاد خوردن کوه اورست رشد اقتصادی بهترین بازیکن فوتبال باک پژو پارس جمعیت ایران مخترع هواپیما استخراج طلا ساخت مخترع بهترین ورزش تقویت حافظه گزارش نویسی چیستان نرم افزار شبیه ساز ایرانی فلش بیسفون پخش حسابداری آن چیست شماره ها سیمکارت برنامه نویسی پارس آنلاین تهران شاتل قرآن مفهوم بوی بد فوق دیپلم تغییر رشته دانشگاه آزاد فرش کتاب و کتابخوانی ادامه تحصیل کارودانش پلیس فتا اکانت ایران مو پوست بادام روغن بزرگترین طلاق قانون آب کنکور98
...